Nakupování

Vyberte si ty nejkrásnější doplňky do bytu

By on 2. 12. 2019 0 Comments

Zajímavé dekorace dokážou ozvláštnit celý prostor a vykouzlit úsměv na tváři. Tápete nad tím, co by to mělo být? Poradíme vám několik zajímavých a levných dekorací, kterým podtrhnete charakter celého prostoru.
 
Mezi nejoblíbenější dekorace patří nejrůznější rámečky na fotografie, obrázky, svíčky, lucerničky nebo šperky. Ty nejmenší dekorace pořídíte už za pár korun a rozhodně tak nezruinují vaší peněženku. Stejně tak můžete nějakou zajímavou dekorací obdarovat i někoho blízkého.Zajímavý interiér
 
Dekorace, které se budou vyjímat na chodbě
Chodbu můžete ozdobit velkým nástěnným zrcadlem nebo sáhnout po zajímavých obrázcích s nejrůznějšími motivy. Velmi dobře budou vypadat i zarámované fotografie z cest a výletů nebo třeba jenom sušené květiny, které jste nasbírali během léta. Právě sušené květiny jsou velmi oblíbenou a levnou dekorací. Chodbu může zdobit i samotný nábytek nebo originální věšák, pokud je vybírán s citem.
 
Dekorace do obývacího pokoje
Asi první věc, která vás zaujme a je jakousi dominantou obývacího pokoje, je sedací souprava. Tu můžete ozvláštnit přehozem nebo flísovou dekou, která bude sloužit jako pléd. Do obývacího pokoje, stejně jako chodby, patří nejrůznější velkoformátové obrazy nebo zarámované fotografie. Pokud máte v obývacím pokoji knihovnu, už ta sama o sobě je dekorativním prvkem, který ozvláštní jinak nudnou místnost. Umístěte do obývacího pokoje několik váz s čerstvými květinami, které rázem zaplaví prostor podmanivou vůní. Nesmíme zapomínat, že jako dekorace můžou posloužit i zásuvky a vypínače schneider unica colors https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/ , pokud je tedy vybíráme pečlivě.Moderní pracovna
 
Dekorace, které ozdobí ložnici
Ložnice má v první řadě sloužit hlavně k odpočinku a relaxaci, proto se zde budou jistě hodit dekorace v podobě svíček nebo aromalamp. Na postel můžete umístit zajímavý přehoz nebo si pořídit krásné ložní prádlo.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup