Výpočetní technika, software, kancelářská technika     
 
 
   

Servis software


  
  

 Nabízíme Vám servisní činnost v oblasti instalace, reinstalace, nastavení a zálohování Vašeho operačního systému, Vašich programů a dat. Můžeme pro Vás udělat první instalaci, či opravu systému nebo nainstalování antivirového programu.

 Aby jste mohly v klidu pracovat a nemuseli se starat o údržbu a kontrolu Vašeho systému, nabízíme i dlouhodobou spolupráci. Zde můžeme dojednat i další činnosti a akce. Obraťte se na nás s Vašimi požadavky.

  
  

Tvorba webových stránek

  
  

   Další činností naší společnosti je tvorba webových stránek. Uděláme profesionální prezentaci Vaší práce jako i prezentaci nad Vaší databází nebo datovým skladem. Patří mezi ně systémy rezervací a objednávek, databázové systémy, firemní systémy apod. Naše zkušenosti v oboru a profesionální přístup jsou zárukou spokojeného zákazníka.

   Každé webové stránky vytváříme individuálně a snažíme se najít nejlepší způsob prezentace Vašich nápadů a potřeb. Tvorba www stránek je proces. Ten vyžaduje kvalitní grafické zpracování jak Vašich námětů, tak i celkového pohledu na věc. Samozřejmostí je technické řešení při tvorbě Vaší prezentace na webu.

  
  

Audit IT projektů

  
  

   Na základě naší zkušenosti z předchozí práce máme znalosti o projektech IT ve firmách. Můžeme pro Vás ohodnotit a navrhnout vylepšení projektu IT ve Vaší firmě. Tím získáte více za stávající peníze nebo potvrzení kvality hodnoceného projektu.

  
     
  

Ceník servisních prací na software

  
     
  

  Cena práce je složena z hodinové sazby 300,- Kč a ceny za dopravu. V následující tabulce jsou uvedeny příklady prací a jejich ocenění. Cena se samozřejmě může lišit podle skutečně odpracované doby.

  
     
  
PráceStručný popisCena s DPH bez dopravy
Instalace softwaru na počítačNainstalujeme a nastavíme program podle Vašich potřeb550,- Kč  
Instalace nebo upgrade operačního systémuNainstalujeme Vámi zakoupený operační systém a bezpečnostní záplaty450,- Kč  
Záloha dát na CDZálohujeme Vaše data na CD300,- Kč  
  
     

 
  
 
 
     
 
   Rychlé kontakty
 
  Telefon :  +420 774 713 224
 
  Email :    [email protected]
 
 
 
  Najdete nás na Facebooku
 
 
 
 
  Follow eSenzace on Twitter