Business

Netřeba být zločinci

By on 20. 6. 2020 0 Comments

Možná si to alespoň dokážete představit, třeba je to ale i každodenní realita, v níž je vám souzeno žít. Mám na mysli skutečnost, že jste po určitou dobu obklopováni i lidmi, s nimiž máte jen minimum toho společného, a proto se vám s nimi nejednou nedaří nalézt společnou řeč, nebo s nimiž si z nějakého důvodu ne zrovna dobře rozumíte.

Ale může být skutečností i pravý opak, tedy to, že jste obklopeni těmi, s nimiž vycházíte přímo skvěle, s nimiž jste přímo nerozlučnými druhy.

 

labyrint (33)

 

Ať tak či onak, dá se něco podniknout, něco, co někdy jenom pobaví, ale někdy i přímo utuží kolektiv a odstraní bariéry, jež mezi lidmi z nejrůznějších příčin vznikají. A tím, co k podobnému účelu může posloužit přímo dokonale, je třeba i ‚střílečka‘ jménem lasergame.

O co jde? Pokud tento pojem z neznámého důvodu dosud unikal vaší pozornosti a tudíž nevíte, oč jde, lze vám ho představit jako napínavou, adrenalinovou a přitom i zábavnou akci určenou přátelům, rodinám či jakýmkoliv jiným kolektivům, které si usmyslí uniknout alespoň nakrátko z tohoto světa do světa netradičního, nabízejícího možnost na chvíli uniknout každodenním starostem.

Právě toto je možnost zažít – a to v naprosto bezpečné formě – pořádnou střílečku, takovou, jakou by jinak člověk zažil snad leda v případě, že by se nechal naverbovat do armády a poslat do Afghánistánu nebo se stal členem nějakého amerického pouličního gangu.

DSC_0201

Zde jde ale o bezpečnou záležitost, protože tu po sobě nestřílí účastníci skutečnými, nýbrž pouze laserovými zbraněmi.

Ať už je člověk kýmkoliv, ať už spadá do jakékoliv věkové kategorie, stačí si obléknout vestu se senzory, popadnout laserovou pistoli a vrhnout se do ‚válčení‘, provázeného nejrůznějšími laserovými efekty. A dosáhnout tak třeba i hrdinného vítězství v podobě vysokého skóre dosaženého s pomocí zásahů do vest soupeřů.

Všichni si to užijí. A všichni přežijí. I když jsou ti ostatní ‚na zastřelení‘.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup