Děti

Kdo všechno může au-pair dělat

By on 11. 10. 2017 0 Comments

Jsem muž

Pokud jste mladá slečna, budete to mít s hledáním rodiny pravděpodobně mírně jednodušší, než když jste muž. Bohužel pro pány je pro většinu rodin stále ještě jednodušší akceptovat mladou ženu než stejně starého pána. Pokud jste starší, tak zase může nastat problém se stěhováním a prací. Na druhou stranu, mezi mladými slečnami je zdaleka největší konkurence.
láska při západu
Odjet na nějakou dobu hlídat děti do ciziny je dnes populární způsob, jak si vylepšit jazyk, poznat cizí kulturu, a ještě si přivydělat. Pokud jste mladý pán, nebo dokonce pár, tak sice bude vhodných rodin méně, ale konkurence bude řádově menší . Jak vlastně hledat, pokud jste muž? Základem je začít včas. Protože vhodných nabídek je méně, bude pravděpodobně trvat déle, než něco vhodného najdete. Buďte proto připraveni dělat kompromisy. Každý touží po dvou měsících s rodinou která má dům na kalifornské pláži, ale i jiná místa nebo delší čas mohou být fajn. Takže se nebojte vyrazit třeba do Skotska, na Aljašku nebo do země, jejíž jazyk moc neumíte. Říká se, že muži jsou dobrodruzi, tak toho využijte. A vůbec nejlepší je, pokud můžete nabídnout reference. Pokud jste už někdy s dětmi pracovali, nebo dokonce někde hlídali, tak si sežeňte doporučení, ideálně v angličtině.

s dítětem u moře

Jsme pár

A co dělat, pokud jste pár? Hledání hostitelské rodiny pro pár může být jednodušší, než si myslíte. Jediným problémem může být, že rodina nebude chtít platit dva lidi. Pokud si ale dokážete rozdělit práci, popřípadě sehnat i další brigádu na místě, spousta rodičů vděčně přijme dva páry rukou místo jednoho. A pokud má rodina více než dvě děti, tak máte velkou šanci, že dvojici pomocníků uvítají s nadšením. Páry jsou navíc perfektní i tam, kde jsou děti obojího pohlaví. A jako duo mají vaši hostitelé navíc i větší jistotu, že se jen tak neseberete a nezmizíte.

 

Jinými slovy, hlídat může opravdu každý, kdo má zájem, a nadšení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup