Výpočetní technika, software, kancelářská technika     
 
 
 
 
 
  
 O nás 
  
 
  Firma eSenzace je stabilní českou firmou, která byla založena v roce 2009. Od založení se na stránkách vlastnoručně vyvinutého internetového obchodu www.eSenzace.cz zabývá prodejem širokého výběru elektroniky.

Jedná se o stolní počítače, notebooky, tablety fotoaparáty, mobily, herní konzole, kancelářskou techniku, pokladní systémy a jejich příslušenství a doplňky.

  Samozřejmě nabízíme k této výpočetní technice periferie a to hlavně tiskárny a monitory. K tiskárnám máme velký výběr tonerů a kazet.
   V našem e-shopu najdete taky velký výběr mobilních telefonů, jak normálních tak smartphonů (chytrých telefonů) a jejich doplňků. Ve výběru se nachází i výbava jak pro amatérskou tak profesionální fotografii.
   Sortiment je rozšířen o vybavení kanceláří jako například skartovače nebo vázací stroje. Zajišťujeme i vybavení pro obchody a restaurace a to například váhy nebo dotykové displeje.
   Pro mladé je zde sortiment zajímavých herních konzolí.

  Zboží, které nabízíme je od řady renomovaných značek jako například Hewlett-Packard, Sony, Asus, Acer, Dell a jiných. Pro naše zákazníky, v našem e-shopu, se snažíme mít vždy nejnovější výrobky s kvalitou na vysoké úrovni a současně mít jejich ceny na úrovni co nejnižší.

  Jako česká firma cítíme povinnost pomáhat našim českým spoluobčanům. Nákupem v našich e-shopech my přispíváme z našich nákladů svým podílem na sponzorský dar pro postižené, handicapované a umírající. Současně podporujeme osvětu o problémech, které nás sužují (Jedná se o knihy např. o autismu a rakovině). Příspěvky jdou na konkrétní charitativní účely. Užívání charitativních prostředků lze pravidelně kontrolovat, aby se používaly na určené cíle.

 
  
 

Kontakty

 
  
   Adresa :  eSenzace s.r.o.   
      Moskevská 1464/61   
       Praha 10   
       101 00   
  
   IČO :  28913817   
   DIČ :  CZ28913817   
     jsme plátci DPH   
     Zápis firmy - Městský soud v Praze oddíl C, vložka 152798   
  
   Bankovní účet :  CZK 258706748 / 0300 Československá obchodní banka a.s.   
  
   Telefon :  +420 774 713 224   
  
   Email :  [email protected]   
 
 
  Místa pro osobní odběr (odběr zboží oznámíme emailem)  
  
    Výdejní místo Praha 10- Praha 10, Moskevská 1464/61 (mapa města)
     
  
   Výdej zboží pouze po vzájemné dohodě (telefonem, emailem). 
  
        Mobilní telefon : +420 774 713 224  
        Lokace : 50° 4' 1,082'' N, 14° 27' 40,293''  
      
        Jak se k nám dostanete :   
   
Ze zastávky tramvaje "Koh-i-noor" jděte na křižovatku Moskevská - Vršovická (asi 50 m). Přímo naproti vstupu do závodu Koh-i-noor přes silnici jsou schody na terasu. Po nich se dostanete na terasu (ve výši 1. patra) a šikmo vlevo je vchod do domu - je zde prodejna AŠT - ratanový nábytek. Na zvonku je uvedena naše firma. Zvonek je v 2 sloupci zprava, 4 popisek odspodu, vlevo. Jestliže se nedozvoníte zavolejte mobilním telefonem.
  
        Pohledy na Výdejní místo Praha 10 :   
   
tomas1.jpg        tomas1.jpg
  
 

 

   Kontaktujte nás  
Jméno
E-mail
Předmět

Text Vaší připomínky / dotazu :   

 
 

 
  
 
 
     
 
   Rychlé kontakty
 
  Telefon :  +420 774 713 224
 
  Email :    [email protected]
 
 
 
  Najdete nás na Facebooku
 
 
 
 
  Follow eSenzace on Twitter