Výpočetní technika, software, kancelářská technika     
 
 
 
 
    sipkal1   Software   sipkal2   DTP, grafika, foto   sipkal3   DTP, grafika, foto 
 
 
CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack - LMPCDGSX8MLEU

CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack

 
 
  
 

 Výrobce:  COREL 

  
 
 

 Part Number:  LMPCDGSX8MLEU 

 
 

 Náš kód:  ESEN205865 

 
 

 Dostupnost:  Na dotaz  

 
 

 Cena bez DPH:  711 Kč

 
 

 Cena s DPH:  861 Kč

  
    Další obrázky Množství   ks  CorelDRAW Graphics Suite X8 License Media Pack 
  

 
   ZPĚT na výběr výrobků      
  Podobné výrobky v této kategorii ± 20% ceny

Podobné výrobky podle výrobce ± 20% ceny
Odeslat příteli Odeslat příteli   
  
  
 
   
 

POUZE INSTALAČNÍ PACK, NUTNO DOOBJEDNAT LICENCI!
CorelDRAW Graphics Suite X8
Tuto verzi je možné využívat v těchto jazycích: EN/DE/FR/BR/ES/IT/NL/CZ/PL
PŘEHLED
Sada programů CorelDRAW Graphics Suite X8 nabízí kompletní grafické řešení pro vaše návrhy ilustrací, log, inzerátů, brožur, bulletinů nebo letáků. Přináší plnou podporu systému Microsoft Windows 10, inovativní nové funkce posilující vaše kreativní možnosti, podporu více monitorů, displejů 4K, maximální kompatibilitu díky podpoře nejnovějších verzí formátů souborů, nebo podporu rozhraní Windows Real-Time Stylus pro tablety a zařízení Wacom. S touto sadou budete mít všechny nástroje potřebné pro rychlé a profesionální grafické realizování vašich nápadů.

Buďte kreativní
Díky CorelDRAW Graphics Suite X8 budete moci zpracovávat nejrůznější grafické projekty od základu. Skvělé nástroje, kompatibilita souborů a kvalitní obsah vám pomohou s vytvářením grafiky profesionálním způsobem. Najdete zde nástroje pro tvorbu ilustrací pomocí výkonných vektorových nástrojů, nástroje pro úpravu a vylepšování vašich digitálních fotografií ve vysokém rozlišení a možnost převádět rastrové na vektorové obrázky.

Snadný začátek
Začněte ihned produktivně pracovat na pracovní ploše, sada CorelDRAW Graphics Suite X8 vám usnadní rychlý rozjezd a seznámí vás se základy práce a prostřednictvím úvodního průvodce se dozvíte o novinkách. Každý váš projekt může těžit z vysoce kvalitního obsahu a všestranných výukových prostředků přímo v aplikaci.

Využívejte pokročilé nástroje
Intuitivní a výkonné funkce sady CorelDRAW Graphics Suite X8 vám dávají do rukou profesionální nástroje. Své fotografie nyní můžete vylepšovat pomocí mnoha různých způsobů. Retušovací klonování odstraní rušivé prvky prolnutím okolních barev a textur. Díky vylepšení dialogového okna Narovnání obrazu nyní můžete opravovat zakřivení perspektivy na fotografiích se svislými liniemi a rovinnými plochami, jako jsou například fotografie architektonických objektů a budov. S vylepšeným nástrojem Nůž snadno rozdělíte vektorové objekty, text nebo rastry libovolnou křivkou. S novými funkcemi Skrýt objekt a Zobrazit objekt můžete kontrolovat viditelnost jednotlivých objektů nebo skupin nezávisle na viditelnosti jejich vrstvy. Kopírovat a duplikovat části existujících křivek a opakovat je můžete pomocí nástroje Kopírování segmentů křivky. Gaussovské rozostření vám skvěle poslouží při úpravě rozostření okrajů vrženého stínu. Pomocí vylepšené funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro své projekty ta pravá písma.

Klíčové vlastnosti
Součástí sady CorelDRAW Graphics Suite X8 jsou:
*CorelDRAW® X8: Aplikace pro intuitivní tvorbu vektorových ilustrací a stránkový zlom, splňující všechny požadavky dnešních vysoce vytížených profesionálních i neprofesionálních grafiků.
*Corel® PHOTO-PAINT® X8: Aplikace pro profesionální úpravy obrázků, která umožňuje rychlé a snadné retušování a vylepšování fotografií.
*Corel Font Manager™ X8: Samostatná aplikace pro správu písem, která umožňuje vyhledávání, uspořádávání a zobrazování náhledů lokálních písem i písem online v rámci služby Content Exchange.
*Corel® PowerTRACE® X8: Nástroj integrovaný do aplikace CorelDRAW a umožňující rychle a přesně převádět rastry na upravitelnou vektorovou grafiku.
*Corel® CONNECT™ X8: Celoobrazovkový prohlížeč poskytující přístup k digitálnímu obsahu sady a k nové službě Výměna obsahu a umožňující v počítači nebo v místní síti vyhledat prvky, které ideálně doplní váš návrh.
*Corel CAPTURE™ X8: Nástroj pro snímání umožňující jediným kliknutím ukládat snímky obrazovky počítače.
*Corel® Website Creator™*: Aplikace nabízející rychlou a snadnou cestu k návrhu, implementaci a správě webových stránek.

Podpůrné aplikace: *Průvodce čárovým kódem: Průvodce, který umožňuje uživatelům vytvářet čárové kódy v celé řadě standardních formátů.
*Průvodce oboustranným tiskem: Průvodce, který pomáhá optimalizovat projekty pro oboustranný tisk.
*PhotoZoom Pro 4*: Modul plug-in, který registrovaným uživatelům umožňuje exportovat a zvětšovat digitální obrázky z aplikace Corel PHOTO-PAINT.
*WhatTheFont: Služba pro online identifikaci písem integrovaná do aplikace CorelDRAW.
*Microsoft® V isual Basic® for Applications 7.1: Integrované vývojové prostředí s podporou 64bitové architektury, které pomáhá optimalizovat pracovní postupy díky automatizaci úloh. *Microsoft® V isual Studio® Tools for Applications 2015: Sada nástrojů disponující výkonem technologie .NET Framework, díky čemuž můžete vytvářet makra pro automatizaci úloh a rozšiřování funkcí, a tím šetřit čas.
*GPL Ghostscript: Funkce umožňující oddělení a používání jednotlivých prvků importovaných souborů EPS namísto práce jen s obrázky záhlaví. Je také vylepšeno importování souborů PDF vygenerovaných aplikacemi jiných výrobců.

Minimální systémové požadavky:*Windows 10, Windows 8.1 nebo Windows 7 (32bitové nebo 64bitové verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
*Intel Core i3/5/7 nebo AMD Athlon 64
*2 GBpaměti RAM
*1 GB volného místa na pevném disku
*Rozlišení obrazovky 1280 x 720 při přiblížení 100 % (96 dpi), 1920 x 1080 při přiblížení 150 % a 2560 x 1440 při přiblížení 200 %
*Jednotka DVD pro instalaci z disku DVD
*Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet
*Micros oft.N ET Framew ork4.6
*Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
*K aktivaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite, získání aktualizací produktů a používání online funkcí a obsahu je nutné připojení k Internetu. Produkt je možné používat offline, pokud se připojíte k Internetu alespoň jednou měsíčně kvůli ověření vaší softwarové licence.


 
   
 
 

  
 Výpis příspěvků:   |   Přidat k oblíbeným   |    Hlídací pes   |   Tisk stránky 
   


   Nový příspěvek / Odpovědět    
   
Jméno
E-mail
Předmět
   
     Chci emailem dostávat odpovědi na svůj příspěvek

Text Vašeho příspěvku/dotazu pro vybraný produkt :   

 


Technické specifikace se mohou měnit bez předešlého upozornění, obrázky mají informativní charakter. V případě pochybností o balení, ceně, popisu a obrázku výrobku nás prosím kontaktujte.


   Hlídací pes  
   
 
  Váš Email   
    
    Když cena klesne pod   Kč  Cena s DPH  
     Jednorázový mail v případě že nastane uvedená podmínka. 
    Když se cena změní   
       Informace jsou zasílány při každé změně ceny (i denně)
     po dobu 3 měsíců.
 
       

 
  
 
 
     
 
   Rychlé kontakty
 
  Telefon :  +420 774 713 224
 
  Email :    [email protected]
 
 
 
  Najdete nás na Facebooku
 
 
 
 
  Follow eSenzace on Twitter